SHITET KALDAJA ME DRU DHE THENGJILL - 95KW

Çmimi: 800 €
SHITET KALDAJA ME DRU DHE THENGJILL - 95KW

Detajet

Postuar
7 tetor 20:29
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kaldaja Centrometal 95KW, ne gjendje shume te mire.


Shpallje te ngjashme