SMART WIFI TERMOSTAT - Kurse energjin e shpenzuar deri 25%

Çmimi: Me Marrveshje
SMART WIFI TERMOSTAT - Kurse energjin e shpenzuar deri 25%

Detajet

Postuar
27 janar 2022 12:19
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
Model Tjeter

Përshkrimi

Me perdorimin e termostatit smart ju beni kursimin e energjise se shpenzuar deri ne 25% duke mbajtur temperaturen e ambientit konstant ne qdo kohe, i perdorshem ne iOS dhe Android. Gjithashtu mund te lidhet me Google Home Assistant dhe Amazon Alexa.

Ne ju a bejm montimin dhe konfigurimin.

Na kontaktoni ne telefon, Viber ose ne Facebook: https://www.facebook.com/voltipower/


Shpallje te ngjashme