Shitet termo ne gjendje te rregullt

Çmimi: 60 €
Shitet termo ne gjendje te rregullt

Detajet

Postuar
25 nëntor 2023 16:05
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet termo ne gjendje te rregullt. Per me shume kontaktoni: +38344171608


Shpallje te ngjashme