Samsung Duos

Çmimi: 30 €

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:16
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

Shitet samsung duos. Eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shume mire. Eshte me dy kartela. Mund te kontaktoni edhe ne viber.