kamer e vogel me wifi

Çmimi: 65 €
kamer e vogel me wifi

Detajet

Postuar
18 shkurt 09:17
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Përshkrim:

Ky produkt ju lejon të shihni saktësisht se çfarë po ndodh kur ju nuk jeni në shtëpi, zyrë, biznes, apo kudo që keni nevojë për siguri të fshehtë,Lidhet me telefona Iphone dhe samsung(IOS Android),
monitoroni video dhe audio në të njëjtën kohë,monitoroni dhe regjistroni në të njëjtën kohë,regjistrimi automatik i videove kur hapni kamerën
Formati Video: AVI
Kodimi i videos: M-JPEG
Raporti i Rezolucionit të Videove: 640x480 VGA
Proporcioni i Imazhit: 4: 3
Materiali: ABS
Ngjyra: E zezë
Përmasat: (2.36 x 0.71 x 0.32) "/ (6 x 1.8 x 0.8) cm (L x H x H)
Pesha: 0.28 oz / 8 g
 Paketa Përfshin:
1 x Wifi Kamera
1 x kabllo të energjisë USB
1 x Manual përdorimi
FB contact:mobile.facebook.com/onlinetechkosovaa

Gjithashtu posedojm edhe artikuj tjerë si:
-Stilolaps me kamer
-Syze me kamer
-Kamer e vogel me wifi
-Kok kablle me kamer
-Usb audio record
-Gps
-Gps mini
-Paisje sigurie audio
-Usb me kamer
-Kopse kostumi me kamer
-Shkreps me kamer
-Varse rrobash me kamer
-Qels veture me kamer
-Mini kamer
-degjuese te fshehura
-guri per fshehje qelsi
-kamer e fshehur me wifi
-or per fshehjen e të dhënave