19 Ari toke ne Prishtina e Re, Hajvali afer Marigona Hill

Çmimi: 180.000 €
19 Ari toke ne Prishtina e Re, Hajvali afer Marigona Hill

Detajet

Postuar
2 janar 18:15
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
1900 m²

Përshkrimi

Shiten 19 ARI toke ne zonen Prishtina e Re, Parcella gjendet afer afer 600m nga Marigona Hill. Ka pozite te mire, te rrafshet dhe pamje atraktive kah qyteti i Prishtines. Parcella ka direkt rrugen egziszuese me kadaster. Posedon dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere. Mund te na kontaktone permes emailit.
Çmimi eshte 9.500 Euro per Ari.
Tel. +38344147956
Agjencioni Dion në Prishtinë