Shiten 7.5 ari afer Prishtina Mall dhe rrethit te Qmi

Çmimi: 4.000 €

Detajet

Postuar
4 shkurt 16:01
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
750 m2 m²

Përshkrimi

Shiten 7.5 ari afer Prishtina Mall


-
Ofrohen për shitje 7.5 ari afër qendrës tregtare Prishtina Mall, më saktësisht mbrapa gjimanzit Cambridge. Toka gjendet në një vend të rrafshët dhe me zhvillim të theksuar kohët e fundit, është e përshtatshme për banim apo edhe për ndonjë biznes të vogël.
Parcela është me fletë poseduese.


Shpallje te ngjashme