Shitet toka ne Hajvali 37.6Ari - 2500E/Ari

Çmimi: 2.500 €
Shitet toka ne Hajvali 37.6Ari - 2500E/Ari

Detajet

Postuar
10 shkurt 14:55
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
37.6 m²

Përshkrimi

Shitet toka ne Hajvali 37.6Ari - 2500E/Ari

Shitet toka ne periferi te prishtines perkatesisht ne Hajvali.
Toka ka hapesire prej 37.6Ari.
Gjendet mbrapa spitalit Kestrina.
Gjithashtu eshte afer magjistrales \"Prishtine - Gjilan\" dhe ne afersi te tokes eshte rruga dytsore.
Gjersia eshte perafersisht 30m dhe gjatesia 125m.
Posedon flete poseduese dhe kontrata behet tek noteri.
Qmimi: 2500E/Ari

Agjensioni për Patundshmëri \"Capital City\"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: [email protected]
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë


Shpallje te ngjashme