Shitet toka ne Llapnasell, 1 km nga rrethi i Cagllavices

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
5 shkurt 2023 22:03
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

47.30 ari |
-
Ofrohet për shitje toka në Llapnasell, rreth 1 km distancë nga rrethi i Cagllavicës. Toka gjendet pikërisht përballë shkollë së muzikës.
Gjendet në një vend të përshtatshëm për banim apo edhe për biznes, ngase gjendet në pozicion të rrafshët dhe në afërsi të bizneseve të ndryshme.
Toka ka të gjith infrastrukturën e nevojshme, është e parcelizuar dhe posedon fletën poseduese.
Për më shumë informata na kontaktoni.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël


Shpallje te ngjashme