Truall ne shitje Lagjja Qendresa 2.58 Ari

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
11 qershor 10:32
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
258 m²

Përshkrimi

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe prej 2.58 Ari.
Trualli është i pajisur me fletë poseduese dhe gjendet në Lagjen Qëndresa, me orientim nga Lindja.
Posedon infrastrukturë të nevojshme dhe i përshtatshëm për banim.
Cmimi sipas marrveshjes
Shpallje te ngjashme