Ore Jowissa Swiss Made!

Çmimi: 400 €
Ore Jowissa Swiss Made!

Detajet

Postuar
8 qershor 21:09
Kategoria
Sport & Rekreacion > Veshje / Kepuce / Ore
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ore Swiss made automatike e blere 750 euro! Shitet per arsye se kam ora te tjera dhe nuk po e perdor. Si e re me rrypa qe jane ble 60 euro. Si e re pa asnje gervishtje! E nderroj ke ore me te shtrejte!
Me te mira


Shpallje te ngjashme