2014 AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO

Çmimi: 17.900 €
2014 AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO

Detajet

Postuar
15 prill 17:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
Q3
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

2014 AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO
MANUAL
E DOGANUAR IM7
E ARDHUR NGA GJERMANIA
QMIMI ME DOGANE DHE HOMOLOGIM


Shpallje te ngjashme