SHES AUDI A6 2013 3.0 AUTOMATIK QUATRO LEKURE

Çmimi: 20.900 €
SHES AUDI A6 2013 3.0 AUTOMATIK QUATRO LEKURE

Detajet

Postuar
16 korrik 07:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Vetura i ka kilometrat e garantuara me cdo servisim ne servisin e autorizuar per Audi \"Baki Automobile\" ne Prishtine. Ne Vitin 2018 është servisuar ndërruesi I automatikut që duhet servisuar çdo 60 mijë kilometra, ndersa vetëm në vitin 2019 janë investuar 1016 euro, duke përfshi ndërrimin e disqeve, gurneve dhe vajit te frenave. Qe nga viti 2017 kur eshte regjistruar per here te pare ne Kosove, servisimi i vetures eshte bere cdo vit. Vetura ka ardhe ne Kosove me 116 mije kilometra te kaluara ndersa tani i ka 168 mije kilometra te kaluara. Vetura eshte ne top forme dhe nuk ka nevoje per asnje investim. Numri kontaktues 048 199 337.


Shpallje te ngjashme