BMW X3

Çmimi: 21.000 €
BMW X3

Detajet

Postuar
16 shkurt 23:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes veturen BMW X3 3.0 Dizell Automatik Mpaket ne gjendje perfekte, vetura eshte sjell nga Gjermania, servisi sapo i bere vetem ne BMW.
Vetura posedon goma te reja te dimrit me fellne te BMW dhe po ashtu ka regjistrim deri ne fund te vitit 2021


Shpallje te ngjashme