-BMW 320d E91 RKS -07

Çmimi: 7.400 €
-BMW 320d E91 RKS  -07

Detajet

Postuar
26 shkurt 19:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
BMW
Modeli
320
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Shitet BMW 320d e91 RKS
Viti Prodhimit 2007. Vetura e importuar nga Zvicrra.
Vetura Posedon :
-Fellne te Veres Origjinal R19 me Goma
-Fellne te Dimrit R16 me Goma
-Klimatronik
-Navi
-GPS
-Ulset Gjysemilkur
-Komanda ne Timon
-Pasqyret Elektrike
-Xhama Elektrik
-Perde
-Drita Xenon
-BiXenon
-Angel Eyes
-Posedon 2 Qelsa
ETJ ETJ
Vetura osht ne gjendje te rregullt Teknike dhe Optike.
Numri Kontaktus : 045-570-044
Viber +38345570044
Bëjm dhe Ndrrim.


Shpallje te ngjashme