BMW 530D GT SPORT PAKET

Çmimi: Me Marrveshje
BMW 530D GT SPORT PAKET

Detajet

Postuar
27 janar 13:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
530
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,sa po eshte ber servis,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.vetura eshte e prodhuar me 22.12.2010 model 2011 dhe eshte full ekstra.
Per me shum info.049677778 ose 049333888.


Shpallje te ngjashme