Bmw 320 D - 2014

Çmimi: Me Marrveshje
Bmw 320 D - 2014

Detajet

Postuar
13 shkurt 10:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
320
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Bmw 320 D - Automatik
Viti - 10/2014
120 KW / 163 PS
Vetura Me Dogan (IM7)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +383 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpallje te ngjashme