Shitet BMW X3 2.0 2011- 8 shpejtsi

Çmimi: 16.800 €
Shitet BMW X3 2.0 2011- 8 shpejtsi

Detajet

Postuar
25 shkurt 19:22
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
300 000 - 349 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
BMW
Modeli
X3

Përshkrimi

Shitet BMW X3 2.0 2011 - 8 shpejtsi
Keyless
Senzora para dhe mbrapa
Kamera mbrapa
Full Panoram
Start/stop buttoni
Fellne 19 me goma te dimrit
Navi i madh
300.xxx km


Shpallje te ngjashme