Citroen C3 1.4 hdi 11/2014 146830 KM

Çmimi: 5.300 €
Citroen C3 1.4 hdi 11/2014 146830 KM

Detajet

Postuar
20 mars 10:48
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

SHITET C3 1.4 HDI .VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE NUK KA NEVOJ PER AS NJE INVESTIM


Shpallje te ngjashme