Citroen C3 Automatik 1.4 HDI 2016

Çmimi: 1 €
Citroen C3 Automatik 1.4 HDI 2016

Detajet

Postuar
1 prill 16:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Tel: +38345692692, 049162022
Citroen C3 e-HDI
1.4 HDI
90ps
5 shpejtesi automatik
Viti i prodhimit 2016
Kilometra : 162600
Model : e-HDI
Dizel
Dyert 5
Karrika recaro
Senzor shiu
Tempomat
Shpejtesi ne timon f1
Navigacion
Auto Hold
AUX/CD/USB/Bluetooth
Klime 2 zonale automatike
Gjamat e pasem te nxire fabrikisht
Ulese multi funksionale
Dritat auto day/night
Led para
Hallogenka
Drita ne kthesa
Pasqyre me rrym dhe nxemje
Shpenzimet 4.5-5.0/100km
Dy qelesa me centrall fabrikisht
Liber servisit
Servisin Komplet
Vetura te gjitha serviset i ka te kryera,dhe nuk ka nevoje per asnje investim.
Vetura eshte e importuar nga franca me dogane dhe homologim te paguar.
I garantuar per kilometra dhe aksident


Shpallje te ngjashme