2009 Citroen c3 si i RI, 59000 km te kaluara.

Çmimi: 2.699 €
2009 Citroen c3 si i RI, 59000 km te kaluara.

Detajet

Postuar
5 korrik 16:10
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Citroën
Modeli
C3
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
55 000 - 59 999

Përshkrimi

✪ Vetura ne gjendje shume te mire.
✪ VETEM 59413 km.
✪ Vetura eshte pothuajse e paperdorur ( 7 vjet i garazhuar ), vetem 138 km te bera ne Kosove.
✪ Vetura eshte e blere 00 dhe e vozitur vetem nga nje pronar.
✪ Te gjitha serviset e kryera ne Mars 2019.
✪ 1.4 Benzin, 44 KW.
✪ Super ekonomik 3.5 Litra ne 100 km.
✪ Radio Sony - AUX.
✪ Posedon 2 qelesa.
✪ 3 goma rezereve.
✪ Dokumenta origjinal.
✪ Sigurim edhe 9 muaj.
✪ Homologimin e kryer.
✪ Doganohet deri me 31.12.2019 ( edhe 6 muaj )


→ Oferta vlen vetem deri ne fund te
→ Ndrim me makine te vogel (ne gjendje te rregullt dhe tabela ks)
→ Vetem kliente serioz.


Shpallje te ngjashme