Shitet Vetura Hyundai Tucson

Çmimi: 5.500 €

Detajet

Postuar
19 nëntor 00:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Hyundai
Modeli
Tucson
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2005
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Marshi
Automatik
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Shitet Vetura Hyundai Tucson 2.0 Diesel. Prodhimi vitit 2005. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Eshte e pajisur me Senzora dhe kamere parkingu. Gomat e Reja M+S (Mudd and Snow). Kontrollat Teknike i ka te kryera qdo 6 muaj tek AGS (Allmakes Global Services) Ne Magjistralen Prishtine - Mitrovice. Ka sigurim deri ne Mars 2018. Eshte teper komod sidomos per udhetime te gjata. Sa i perket derivateve ne rruge lokale shpenzon 10 litra ne 100 Km, kurse ne rruge te gjata maksimum 7.5 Litra ne 100 Km.


Shpallje te ngjashme