Shitet Land rover freelander

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Land rover freelander

Detajet

Postuar
24 janar 14:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Land Rover
Modeli
Freelander
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2007
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Marshi
Manual
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Shitet Land Rover Freelander 2.2. Veturë familarë, ne gjendje shume te mire, me te gjitha serviset e kryera me rregull. Ngjyre e zeze, vetura eshte ardhur nga Gjermania dhe regjistimi i pare eshte bere nga ne.


Shpallje te ngjashme