MERCEDES ML 250 BLUETEC 2012

Çmimi: 19.900 €
MERCEDES ML 250 BLUETEC 2012

Detajet

Postuar
5 mars 15:10
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 250
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet ML 250 BLUTEC AUTOMATIK i vitit 2012. Esht e posa ardhun nga Gjermania dhe me DOGAN+HOMOLOGIM te kryer. SHUM E RUJTUR.

POSEDON:
AUTOMATIK 7G
LED
NAVIGACION COMAND
BI TURBO ME 204
KARRIKAT ELEKTRIKE ME NXEMJE
GOMAT DHE FRENAT MBRAPA TE REJA
NE GJENDJE SHUM TE MIR
KOMPLET I SERVISUAR

PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE
049646997


Shpallje te ngjashme