Mercedes C200 automatik-tiptronik avagarde viti 2014

Çmimi: Me Marrveshje
Mercedes C200 automatik-tiptronik avagarde viti 2014

Detajet

Postuar
28 mars 11:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 200

Përshkrimi

Shes mercedes C200 Automatik-tiptronik avagarde viti 2014 i sapo ardhur nga gjermania vetura posedon klimatronik abs esp tempomat karrika nxemje senzora parkimi para dhe mas pulla ne timon drita ksenon bii-senon drita lled mrapa osht full ekstra per me shumm kontakto 044 904 102 tagggg Opel astra opel corsa polo bmw mercedes audi golf passat pacific caddy


Shpallje te ngjashme