SWISS EDITION Mercedes Benz ML250 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic

Çmimi: Me Marrveshje
SWISS EDITION Mercedes Benz ML250 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic

Detajet

Postuar
15 mars 15:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 250
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

SWISS EDITION Mercedes Benz ML250 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic Model-2012
*Felga alumini origjinale Mercedes Benz
*Bluetooth
*Senzore parkimi para, mbrapa dhe anash
*Spurhaltasistent
*DISTRONIC PLUS
*Tempomat
*Navigation COMAND
*Stabilitätkontrolle
*Totwinkelassistent
*Automatsche Klimaanlage
*Regullator elektronik i karrigeve
*Park Assistent
*Karriget gjysem lekure & gjysem shtof
*Start/Stop System
*Sport paket
*Komanda ne timon, etj etj ...
*FULL EXTRA
*km te kaluara 181000km
Eshte porositur ne Zvicerr, regjistrimi i 4 ne Kosove. Eshte vozitur vetem nga nje person


Shpallje te ngjashme