Shitet Mercedes Benz 250

Çmimi: 1.200 €
Shitet Mercedes Benz 250

Detajet

Postuar
13 tetor 23:29
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Mercedes-Benz
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
1986
Kilometrazha
0 - 4 999
Marshi
Manual
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Shitet vetura mercedes benz 250
Vetura eshte 2.5 disel esht e ruajtne si jash edhe mbrenda ka muzik tmir fellne gomat e dimrit motorr shum trujtun vetura eshte e qlajmrume ska denim mund te thirr i ne kete numer 044-460-376 dhe viber +377 46-1531554


Shpallje te ngjashme