Mitsubishi Space Star 1.6

Çmimi: 1.050 €
Mitsubishi Space Star 1.6

Detajet

Postuar
15 tetor 20:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mitsubishi
Modeli
Space Star
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Mitsubishi Space Star 1.6 benxin ne gjendje perfekte pune , shum i ruajtur si brenda dhe jasht i posa ardhur nga Zvicrra posedon klim(funksionale) ,radio Cd , gjama me rrym, goma te reja dimri , i qlajmeruar i gaqeshem per dogan.
qmimi i diskutueshem.
Viber +37744724229


Shpallje te ngjashme