Opel Antara 2.2 CDTI-Diesel Automatik -12

Çmimi: 9.800 €
Opel Antara 2.2 CDTI-Diesel Automatik -12

Detajet

Postuar
20 mars 21:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi


Shitet Vetura Opel Antara 2.2 CDTI-Diesel,
Viti i prodhimit 08/2014
120-KW / 163-PS,
Nderruesi I shpejtesive Automatik,
4x4 - Terheqje me te gjitha rrotat,
Senzor parkingu,
Bordcomputer,
Klima-automatike,
Uleset me nxemje,
Tempomat,
Komanda ne timon,
Fellne me goma te mira,
Xhamat dhe pasqyret elektronike,
Frenin e dores elektronik,
ESP, ABS, etj ...
Verura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE. Çagllavice - Prishtinë Tel: 044/049 362887 044 754070


Shpallje te ngjashme