Opel Astra H 2009, 1.7 cdti 110ps, 170 mi km

Çmimi: 5.400 €
Opel Astra H 2009, 1.7 cdti 110ps, 170 mi km

Detajet

Postuar
27 gusht 13:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Opel Astra H 2009, 1.7 cdti ecotec/ecoflex, 81kw/110ps, modeli i fundit i Astra H dhe me 6 shpejtesi ne super gjendje.

Kerri osht privat familjar, osht shume mire i mirembajtjun si ne motorr, si me trap dhe si ne interier. I ka vetem 171 000 t\'kalume. E posedon libren e servisit prej vitit 2013 dhe te gjitha faturat e ndrrimit te pjeseve.

Karakteristikat:

1.7 cdti, 81kw/110 ps
Viti 2009
6 shpejtesi
Kater dyre
Klime automatike
Fshisa automatike
Drita automatike
Drita te mjegulles
Komanda ne vollan
Aux
Tempomat
Isofix
Bllokade per dyer dhe dritare
Fellne 16, me goma t\'reja tveres Sava 2020
Bandasha me goma dimrit dhe me rrotkapne
Amortizerat (bilstein) dhe gumicat e mrama te ndrruara para 10000 km, me fature
Baterine e re
Etj.

Mund ta provoni dhe ta kontrolloni ku te deshironi.

E shes per arsye se me duhet nje veture me e madhe.

Bej ndrrim me automatik Tauran, Passat ose Golf 6 plus tdi 2.0 140 ps viti 2011.

Nr. kontaktues per thirrje dhe viber:
044 175 476


Shpallje te ngjashme