Opel Insignia 2.0 CDTI-Diesel Automatik -14

Çmimi: 11.900 €
Opel Insignia 2.0 CDTI-Diesel Automatik -14

Detajet

Postuar
20 mars 22:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet Vetura Opel Insignia 2.0 CDTI-Diesel,
Viti i prodhimit 06/2014,
96-KW / 130-PS,
Nderruesi I shpejtesive Automatik,
Navigation,
Senzor parkingu,
Bordcomputer,
Klima-automatike,
Uleset me nxemje,
Tempomat,
Komanda ne timon,
Fellne me goma te mira,
Xhamat dhe pasqyret elektronike,
Frenin e dores elektronik,
ESP, ABS, etj ...
Vetura eshte tash e ardhur nga jasht dhe e ka doganen e paguar.
Verura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE. Çagllavice - Prishtinë Tel: 044/049 362887 044 754070


Shpallje te ngjashme