OPEL ASTRA - 1.9 DIZELL CDTI - VITI 2006 - RKS -

Çmimi: Me Marrveshje
OPEL ASTRA - 1.9 DIZELL CDTI - VITI 2006 - RKS -

Detajet

Postuar
27 gusht 16:06
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Opel
Modeli
Astra
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

OPEL ASTRA 1.9 DIZELL CDTI MOTOR JAPAN
E REGJISTRUAR RKS
KLIM FUNKSIONALE
ABS
EPS
AIRBAG
6 SHPEJTSI
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR MUND TE PROVOHET DHE KONTROLLOHET KU TE DONI
NJE PRONAR
GJENDJE PERFEKTE
TEL 044/166-010 viber

Audi.mercedes.bmw.opel.corsa.astra.zafira.vw.golf.polo.passat.reno.clio.citoren.fiat.punto.ford.fiesta.eeee.jeep.suzuki.peugeot.toyota.etj


Shpallje te ngjashme