PEUGEOT 306 1.6 HDI 2008 DOGAN HOMOLOGIN.

Çmimi: Me Marrveshje
PEUGEOT 306 1.6 HDI 2008 DOGAN HOMOLOGIN.

Detajet

Postuar
1 prill 06:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
308
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shes peugeot 308 1.6 hdi 2008 i doganuar dhe rexh tash para 1 muji,Vetura posedon klimatronik,boardkompjuter,dritare me rrym,pasqyre me rrym,drita te mjegulles,mbajtse dores, liber servisi me.km te garantume,kontaktoni edhe ne viber +38344166611


Shpallje te ngjashme