Peugeot 307 1.6 Diesel 2005

Çmimi: 4.450 €
Peugeot 307 1.6 Diesel 2005

Detajet

Postuar
29 mars 16:58
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Peugeot
Modeli
323
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2005
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Marshi
Manual
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Peugeot 307 Karavan:
Ngjyra: Hirit
Lëndë djegëse: Diesel
Marshi: Manual
Viti: 2005
KM: 236197
Targa: RKS
Kubikazha: 1.6
Regjistrim: 08.2018
Vetura është ne gjendja super te mire, e ruajtur me kujdes dhe mirembajtje te rregullt te serviseve. Vetura posedon, klimë, navigacion, abs, esp, Një CD player me 5 vende për CD dhe një CD player tjeter me një vend për CD, bluetooth etj.
Vetura eshte e importuar nga zvicrra ne muajin 07.2017, ndersa e shes per shkak qe e kam ble nje veture me te madhe.
Per me shumë mund te kontaktoni ne numrin
Mobil / Viber: +37744239706


Shpallje te ngjashme