Shes Peugeot Partner 1.9 Diesel 2006

Çmimi: 2.300 €
Shes Peugeot Partner 1.9 Diesel 2006

Detajet

Postuar
2 prill 00:10
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
Partner
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes Peugeot Partner 1.9 Diesel, viti 2006, gjendje super te mire. Me klime funksionale, goma shume te mira, centrall, airbag, ABS, me ni fjal pikapi eshte tiptop dhe nuk ka nevoje per asnje investim. Nr.kontaktues: +38349179727 (Viber)


Shpallje te ngjashme