Shitet PEUGEOT 307 HDI 2008

Çmimi: 5.800 €
Shitet PEUGEOT 307 HDI 2008

Detajet

Postuar
19 maj 19:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
Peugeot
Modeli
Model tjetër
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2008
Kilometrazha
180 000 - 189 999
Marshi
Manual
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Shitet PEUGEOT 307 HDI, Viti 2008. Vetura eshte e mirembajtur dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike, Kontakt +38344202697


Shpallje te ngjashme