Shitet Peugeot 208

Çmimi: 8.500 €
Shitet Peugeot 208

Detajet

Postuar
30 mars 18:01
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
208
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
90 000 - 94 999

Përshkrimi

Shitet Peugeot 208 1.4 Benzinë 2012.
Vetura eshte ne gjendje te mrekullushme si vizuale ashtu edhe teknike, posedon air condicioner, goma te reja bateri te re, Liber te servisit dhe eshte i servisuar.
Ngjyra e kuqe Metalik \"Fabrike\".
Momentalisht kilometrazhi eshte 95500.
Shpenzimet e vogla.
Vetura eshte i bler nga perfaqsuesi i Peugeot Prishtine.


Shpallje te ngjashme