Shitet Peugeot 407

Çmimi: 3.700 €

Detajet

Postuar
31 mars 10:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Peugeot
Modeli
407
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes veturen Peugeot 407 karavan, me 207000km te kaluara, e vitit 2006, 2.0 dizell, automatik/tiptronic, panorame, esp, tempomat, e sjellur nga Gjermania dhe e vozitur vetem nga pronari.
Me te gjitha serviset e kryera me kohe. Me dy pale goma, ato te veres ne fellne origjinale te pezhose dhe me goma te dimrit me bandashe te thjeshte.


Shpallje te ngjashme