peugeot 307 1.6 hdi dizell

Çmimi: Me Marrveshje
peugeot 307 1.6 hdi dizell

Detajet

Postuar
31 mars 07:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
307
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

PEUGEOT 307 1.6 HDI MODEL FACELIFT EXLUSIVE 2007 ME KLIM I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR RKS NE GJENDJE EKSTRA TE MIR POSEDON KLIM ABS DHE ESP CENTRALL GJAMA ME RRYM OPSIONE TIMON MBYLLJE QENDRORE DRITA ME LLUP FELLNE 17 COLL ORIGJINALE ETJ tel: 045845036


Shpallje te ngjashme