Polo 1.4 TDI regj 11 muj regj. 22mij facelift

Çmimi: 9.500 €
Polo 1.4 TDI  regj 11 muj regj. 22mij facelift

Detajet

Postuar
6 maj 11:00
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Polo 1.4 TDI
Viti prodhimit 2016 11 muj rks
Komanda ne vollan tempomat
Pasqyret paluese dhe me nxemje
Senzora shiu senzora para mrama
Shpenzimet 3.8L deri 4.5L


Shpallje te ngjashme