Shitet Audi A5 - 3.0 quatro - 2013

Çmimi: 16.500 €
Shitet Audi A5 - 3.0 quatro - 2013

Detajet

Postuar
16 mars 20:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet Vetura Audi A5
Viti i Prodhimit - 2013
Motori 3.0 - quatro
Nderruesi - Automatik
Lleda para dhe mbas
Senzor para dhe mbas
I hapur ne kulm-shiber
Klima tronik 2 zonale
I ardhur nga Zvicra - regjistrimi i pare
Vetura posedon 3 qelsa nga fabrika
Ne gjendje perfekte teknike e optike

INFO : 044/304-302


Shpallje te ngjashme