Shitet Passat 3C (b6), DSG automatic, 2.0 tdi

Çmimi: 5.700 €
Shitet Passat 3C (b6), DSG automatic, 2.0 tdi

Detajet

Postuar
7 mars 12:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet Passat 3c (b6), 2.0 tdi highline, viti 2006.
Vetura posedon :
*Ccm 2.0 TDI - 125 KW / 170 PS
*Viti i prodhimit 2006
*DSG, Automatic TipTronic dhe nderrues te shpejtesive ne timon (steptronik)
*Pasqyret me nxemje dhe elektronike
*Retrovizori me erresim
* Xhamat elektronike
*CD Player per 6 cd, radio - fabrikisht
*Komanda ne timon dhe timon levizje ne tre shkalle
* Cruise control / Tempomat
*Karikat: Lekur - Alcantara me Nxemje, dhe shoferit elektronike me buton,
*Senzora parkimi para dhe pas,
*Senzor te shiut,
*Air-Bag (mbi 8 airbaga)
*ESP,
*ABS,
*Auto Hold,
*Bordcomputer,
*4 Goma te reja te veres me fellne 16\" coll dhe 4 te Dimirti M+S, 16\" coll, plus goma rezerve e dimrit (me bandash)
*Climatronic, 2 zonal,
*Drita te mjegulles, 
*Dritat auto me llupë

Çmimi €5700

Telefoni: 044341074
Viber: +38344341074


Shpallje te ngjashme