Subaru LEGACY GX 4WD 4x4 URGJENT

Çmimi: 1.400 €
Subaru LEGACY GX 4WD 4x4 URGJENT

Detajet

Postuar
30 mars 18:12
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Subaru
Modeli
Legacy
Viti i prodhimit
1991
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Veture per Dimer, mos me nal kurr!!!
Marka: SUBARU
Çmimi: 1600 Euro (i negociueshem)
Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250. 000
Karburanti: 2.2 Benzinë
Targa: RKS
Ngjyra: Hiri Metalik
Komuna: Prishtine
Struktura e veturës: Karavan
Prodhuesi: Subaru
Model: LEGACY GX 4WD
Vetura eshte e servisuar, regjistrim ka deri me 07.2019, ne emer personal, nuk eshte ne hipotek.
Vetura eshte 4x4 dhe posedon goma te reja te dirmit SAVA, ka interior te mire, i pastert, dhe 100% fuksional, 4 dritaret me rryme, mbyllje automatike.

https://youtu.be/CBhKR76XxaY
https://youtu.be/-lkHrziVSOg
https://youtu.be/VaaCWNveiSU
https://youtu.be/vjUGOWE9YkI
https://youtu.be/W0kyKGErL2s
https://youtu.be/Z-Cs5cQWx0M