VW JETTA SHITET NDERROHET

Çmimi: 1 €
VW JETTA SHITET NDERROHET

Detajet

Postuar
7 shkurt 18:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Vw jetta 2014 2.0 tdi me dogane te paguar+ homologimi
Vetura eshte ne gjendje shkelqyer teknike dhe optike,
Vetura posedon ulese lekure me nxemje,klime Ac,navi,blutooth,pasqyret me nxemje
Vetura ka e kaluar vetem 67000 km
Per me shume ne tel +viber+whatsapp +38344260806


Shpallje te ngjashme