VW Touran 2.0 TDI-Diesel Automatik 7-Ulese -11

Çmimi: 11.500 €
VW Touran 2.0 TDI-Diesel Automatik 7-Ulese -11

Detajet

Postuar
24 mars 19:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet Vetura Volkswagen Touran 2.0 TDI-Diesel,
103-KW / 140-PS,
Viti i prodhimit 08/2011,
7 Ulese,
Kilometra 201141 te garantuara,
Nderruesi i shpejtesive Automatik,
Klima-Automatike,
Uleset me nxemje,
Xhamat dhe pasqyret elektronike,
Tempomat,
ESP,
Fellne,
Senzor parkingu, etj
Vetura eshte tash e ardhur nga Gjermania dhe e ka doganen e paguar.
Verura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE. Çagllavice - Prishtinë Tel: 044/049 362887 044 754070


Shpallje te ngjashme