Golf 6 viti 2011 dizel 1.6 TDI

Çmimi: Me Marrveshje
Golf 6 viti 2011 dizel 1.6 TDI

Detajet

Postuar
21 tetor 10:07
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW/Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

shes Golf 6 viti i prodhimit 2011 dizel 1.6 TDI Posedon ; klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , ne gjendje teknike shum shum te mir , i regjistruar ne rks , kilometrat me garancion me liber te servisit 150.000 km , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 ose 045 71 71 71


Shpallje te ngjashme