Shitet passat cc 2.0 tdi

Çmimi: 7.500 €
Shitet passat cc 2.0 tdi

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:26
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW/Volkswagen
Modeli
Passat CC
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Ne shitje
PASSAT CC viti. 2008
2.0 tdi
180.000km te garantuara
Shum i ruajtun
Gjysem lekure uleset
Me dy par guma dhe felne
Gumat e dimrit. Viti 2018 tash te reja
Me. Tabela. Te Austrise
Cmimi 7500€
Info. +38349191733


Shpallje te ngjashme