Golf

Çmimi: 1.200 €
Golf

Detajet

Postuar
31 mars 00:46
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2016
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Shes pistoletën Canik TP9 SF, pistoleta është e kalibrit 9mm. Pistoleta është e re dhe shitet me të gjitha paisjet përciellse siq shihet në foto, me 2 karikator dhe paisjet e mirëmbajtjes. Karikatori i mban 18 plumba. Pistoletën mund ta blejnë vetëm ata të cilët e posedojnë pëlqimin (lejen nga policia ) për blerje të armës. Për kontakt në nr +38344237567 dhe në viber.


Shpallje te ngjashme