Golf 3 1.4 benzin

Çmimi: 999 €
Golf 3 1.4 benzin

Detajet

Postuar
3 janar 15:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
1992
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
350 000 - 399 999

Përshkrimi

Shitet golf 3 ne gjendje te mir dhe i ruajtur rks i skaduar fellga korrika t golf 4 i paq mrena shum bejm ndrrim 049450880 +38649450880


Shpallje te ngjashme