Golf 6

Çmimi: 8.900 €
Golf 6

Detajet

Postuar
31 mars 12:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
300 000 - 349 999

Përshkrimi

Golf 6. 2.0 tdi ‘
Viti 2009, automat, dizell ,
Vetura eshte ne gjendje prefekte, ne zwicer eshte ble me kilometrazh 00. Dhe tani e kemi sjell ne kosov. Nje dor e vozitur qe nga fabrika.
Tempomat esp shpejtesi ne volland etj... me 1 vit regjistrim dhe pa as nje Grrith


Shpallje te ngjashme